הצהרת הנגישות – עדכון: 27/5/21

אנו בשביט שיווק רואים חשיבות גדולה לנושא הנגישות ולצורך השגת שיוויון ואי אפליה במתן שירות רפואי לאנשים עם מוגבלויות.  

הצהרת נגישות לאתר אינטרנט:

א. אתר האינטרנט הנ״ל לא הגיע לרף ה-100,000 ש״ח מחזור, כלומר, אינו חייב בהנגשה.

ב. אנו רואים בהנגשת אתר האינטרנט חובה מוסרית ואנו עושים כמיטב יכולתנו להנגישו בצורה מיטבית בכך שאנו כותבים את כל המידע המהותי בטקסט, עושים כמיטב יכולתנו להשתמש בכותרות H1-H6.

ג. כמו כן, אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק טקסט חלופי לתמונה, כמו כן, משתדלים שהתמונות יהוו המחשה בלבד ושכל המידע יהיה נגיש בגוף הטקסט.

ד. בכל מקרה שבו לא צלח המשתמש בקבלת המידע לו הוא זקוק, אנו נשמח מאד לענות לכל שאלה באמצעות הטלפון – 0584664664 (אפשר גם ב-sms או ווצאפ) או הדואר האלקטרוני – [email protected] כמו כן, גם נשמח לקבל הצעות לשינוי כך שהאתר יותאם טוב יותר לבעלי מוגבלות.

פירוט הסדרי הנגישות:

א. אנו עסק אינטרנטי הנותן שירותי שיווק לעסקים. בכל הקשור לכתובת הפיזית ״East Wing, 3rd floor, 5 Rivers Wellness Clinics Pearl City, Sector 104 Mohali (Chandigarh –  India) 140307״ אשר מהווה כתובתה של שותף עסקי בלבד ואינה כתובתנו, אך מהווה כתובת להגעת לקוחות שהופנו אליו לצורך טיפולו.

1. קיימות חניות פרטיות בשפע ויוקצו חניות מתאימות לנכים בהתאם לצורך, בעת ההגעה יש לפנות לעובד במקום דרך איש הקשר והדבר יטופל.

2. בבניין קיימת מעלית.

3. לא קיימים שירותי נכים במקום.

4. הכניסה צפויה מתאימה לכסא גלגלים אך יש להתקשר מראש כך שנוכל לוודא זאת מראש בהתאם לגודל הכסא.

5. באזור ההמתנה קיימת ספה רגילה ומקום לכסא גלגלים.

6. אין ברשותנו אביזרים טכנולוגיים לבעלי מוגבלויות שמיעה או ראיה.

 

כמו כן, מובהר בזאת כי הטיפול, השהייה במיקום הפיזי והאחריות למטופלים אינה במסגרת אחריו מי מבעלי האתר, על כל המשתמע מכך, כולל נושא הנגישות.

 

ט.ל.ח